Mlajši uspešni, člani tokrat ne

V preteklem tednu so bile rezultatsko uspešne predvsem naše mlajše ekipe, a ker tam razen pri U12 ne beležimo rezultatov in gledamo samo na napredek otrok, velja tokrat izpostaviti našo ekipo U10, ki je polna pridnih, vedno nasmejanih in predvsem nogometa lačnih fantov, na katere smo izredno ponosni! ❤️
 
Sicer pa je bila kar 2x na delu tudi naša ekipa U12, ki je eno tekmo visoko dobila (17:1 proti Preddvoru) , drugo pa izgubila (2:3 proti Bledu) ter tako teden končala s polovičnim izkupičkom točk. 🤝
 
Malce so razočarali samo člani, ki so doma izgubili 2:3 s Poletom. Gostje so kaznovali ležeren začetek naše ekipe, ki se je potem po polčasu iz 0:2 vrnila na 2:2, zadnji žebelj v krsto pa je prišel tik pred zadnjim piskom. Verjamemo, da bodo že naslednji vikend spet delovali na polnih obratih in dokazali, da so imeli le slab dan 💪👍
 
Uspešen teden vsem skupaj!
0 0 votes
Article Rating
Naroči se
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments