Vse naše ekipe v polnem zamahu

Smo nekje na polovici jesenskega dela sezone, za našimi ekipami pa je odličen uvod, saj so napredki pri igri in rezultatih več kot očitni – prav pri vseh ekipah.

Člani kraljujejo na vrhu lestvice 1. MNZG, saj niso oddali še niti točke in so ob gol razliki 23:1 po zgolj 5 odigranih tekmah (ena prestavljena) napovedali boj za najvišja mesta. Najboljši strelec ekipe Vukoje Radojčić je s 7. zadetki tudi najboljši strelec lige.

Aktivni so tudi naši najmlajši pri U9, ki so odigrali prvi prijateljski turnir in že komaj čakajo na naslednje.

Ekipi U10 in U11 sta s trenerjema Maksimović in Križaj skozi več tekem dokazali, da na fante lahko računamo tudi v prihodnosti, saj se razvijajo v odlične nogometaše – tako posamezno, kot tudi ekipno. Užitek jih je gledati ob petkovem terminu. Posebej ponosni smo tudi na starše, ki so res vztrajni navijači in jim sledijo povsod, ne glede na vreme in nasprotnika.

Tudi ekipa U13 trenerja Boleta, ki ima sicer veliko težav s poškodabmi in boleznimi, in zato velikokrat uporablja tudi fante iz U11, je dočakala prvo zmago – upajmo, da jih bo v prihodnje vse več!

0 0 votes
Article Rating
Naroči se
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments