Prjateljska tekma, Britof U15-A : Škofja Loka (2:1)

Nedelja, 5.2.2017

Na umetni travi v Kranju so fantje odigrali močno prijateljsko tekmo proti ekipi Škofje Loke. V uvodnih minutah je bila igra nekoliko nepovezana in raztresena, kar so gostje izkoristili in povedli z 1:0. V nadaljevanju pa so fantje z vsako minuto močneje pritiskali in goste potiskali v podrejen položaj. Po prekršku za enajstmetrovko so izenačili rezultat na 1:1. Po zadetku je bil zalet še večji in pritisk na vrata gostov ni pojenjal. Rezultat tega je bil še en zadetek Britofa ter končni rezultat 2:1. Do konca je bilo še kar nekaj lepih priložnosti, a ni bilo “pravega” zaključka.

Fantje so pokazali, da lahko premagajo vsako ekipo v Gorenjski ligi. Vsa pohvala vsem igralcem in vratarju, saj so dejansko pustili srce na igrišču!