Gorenjska liga – kadeti, Britof : Sava Kranj (1:1)

8. KROG LIGA NK BRITOF : NK SAVA 1:1 (0:1)

V soboto 22.10.2016 je bila v Britofu odigrana osma prvenstvena tekma selekcij U17. Domača ekipa je gostila igralce iz NK Save. Že na začetku tekme se je videlo, da bo težko razviti hitro, kombinatorno igro, ker je bilo igrišče v slabem stanju zaradi obilnega dežja. Gostje so se prikazali, kot zelo čvrsta in homogena ekipa. Prvi polčas so domači igralci odigrali slabo, kar so gostje iskoristili in ob koncu prvega polčasa, tudi povedli z 0:1. Drugi polčas so domačini začeli veliko bolje in veliko bolj odločno in že po dveh min. igre uspeli rezultat izenačili prek Ademaja (42 min). Domači igralci so si po tem priigrali še tri lepe priložnosti, vendar so ostale neizkoriščene. Tako sta se ekipi razšle brez zmagovalca 1:1.

Naslednjo tekmo igra domača ekipa v Naklem 29.10.2016 ob 10.00.