Gorenjska liga – člani, Kondor Godešič : Britof (4:2)

5. krog, 24.9.2016

Nk Godešič – Nk Britof 4-2 (2-2)

V soboto 24.9.2016 je ekipa članov gostovala v Škofji Loki pri ekipi Kondor/Godešič. Po obetavnem začetku tekme, ko je ekipa Britofa prešla v vodstvo 0-1 po zadetku Janžekovič Matica (31 min), so domačini stopili na plin in z hitrima 2 goloma v pičlih 2 min (34 min in 35 min) Bobnar Luka in Trojanšek Luka prešla v vodstvo 2-1. Člani Britofa so izenačili rezultat v 39 min na 2-2, ko je zadel Logar Matic.

V drugem polčasu je prišla do izraza mladost v ekipi Godešiča, ko so v zopet z dvema hitrima goloma (62 min, 63 min) prek Trojanšek Luka in Dagarin Nejca povedli z 4-2. Do konca tekme se rezultat ni menjal in tako so 3 točke ostale v Godešiču.

Žal je ekipa članov Britofa z vnovičnim porazom prikovana na dno lestvice z 1 osvojeno točko v dosedanjih 5 krogih, kar pa si z igrami v prvih polčasih vsake tekme ne zasluži biti.

Do konca jesenskega dela prvenstva je kar še nekaj krogov zato upajmo, da se bo tudi forma in sreča nasmehnila igralcem Britofa.

NK BRITOF
img_1837 img_1839