Gorenjska liga – kadeti, Britof : Visoko-Preddvor (1:1)

V petek 23.09.2016 je bil odigran 4 krog ligaškega tekmovanja pri kadetih. Domača ekipa je gostila sosede iz Visokega. Glede na položaj na lestvici je večina pričakovala lahko zmago domačinov. Že po prvih minutah igre se je izkazalo da so gostje prišli odločni da ne izgubijo tekme. Domači so začeli odlično in si tako v prvih 30. min priigrali veliko priložnosti iz katere je eno odlično izkoristil Ademaj Jahir in povedel domače v vodstvo. Na žalost je to bila edina izkoriščena priložnost v prvem polčasu (1:0).

Drugi polčas je bil precej slabši ampak vseeno so si domači priigrali še nekaj odličnih priložnosti, ki jih zopet na žalost niso izkoristili. In kot pravijo, kdo ne da gola, ta ga dobi je ta rek veljal za današnjo tekmo. Sledila je kazen v 49 min, ko so gostje iz edinega strela na gol izenačili rezultat na 1-1. Strelec za goste iz Visokega je bil Debeljak Gal.

S to tekmo so kadeti Britofa prepustili 1 mesto na lestvici kadetom Jesenice. Vendar si kaj hitro lahko zopet povrnejo 1 mesto saj igrajo prav naslednje kolo 01.10.2016 na Jesenicah.